Godaddy iş birliği ile düzenlediğimiz Kobi Sohbetlerinde bu ay son zamanların en trend konusu olan Freelancerlık hakkında sohbet ettik. GoDaddy MENA ve Türkiye Bölge Direktörü Selina Bieber, Bionluk.com kurucusu Utku Subakan ve seslendirme sanatçısı Özgür Babal’ın katılımıyla düzenlediğimiz etkinlikte küçük işletme sahipleri, girişimciler, freelancer’lar, reklam, pazarlama ve dijital sektörlerden insanlarla bir araya geldik.

Yoğun ilginin olduğu ve freelancer’lık hakkında A’dan Z’ye herşeyin konuşulduğu seminerde freelancer’ların kendi dijital varlıklarını oluşturmalarına yardım etmek için GoDaddy’in verdiği hizmetlerden de bahsedildi. Dijital kimlik oluşturmayı daha kolay ve uygun fiyatlı hale getirmek için GoDaddy, Web Sitesi Mimarı gibi kullanımı kolay ürünlerin yanı sıra, Yönetilebilir WordPress gibi daha gelişmiş çözümler sunduğundan bahsetti ve panele katılanlara özel bir paket duyurusu yaptı. Buna göre;

https://tr.godaddy.com/hosting/wordpress-hosting adresine tıklayıp Temel Paketi seçtiğinizde promosyon kodu olarak GDDYKOBI girdiğinizde (12 aylık planı seçmeye dikkat edin) Temel WordPress Hosting Planı ile  birlikte alan adı ve e-posta adresini 76TL’ye alabiliyorsunuz. Fırsat 18 Ekim’e kadar geçerli.

Kahvedunyasi.com, Pub Story, Optimist Kitap ve Faydalı Eğitimler‘in de indirim kuponları verdiği etkinlikte çekilen resimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğin uzun videosu için https://youtu.be/0R-5LGmwpgo linkine tıklayabilirsiniz.

Etkinliğin kısa özeti için https://youtu.be/_72auSGNrhQ linkine tıklayabilirsiniz.

Misafirlerimiz ile yapılan röportajlara bakmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Aykut Baştürk; https://youtu.be/_CA3fbiyKAU

Barış Atiker; https://youtu.be/hPHNrD8BlfY

Elif Evsen; https://youtu.be/4v45Q4M5VM0

Konuklarımız ile yapılan röportajlara bakmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Selina Bieber; https://youtu.be/isiVZDwRbfo

Özgür Babal;

Röportaj 1: https://youtu.be/6qDI-sj1lsU

Röportaj 2: https://youtu.be/ImhFFyAy4p0

Utku Subakan;

Röportaj 1: https://youtu.be/0FRL9w4xQGo

Röportaj 2: https://youtu.be/Qa2VCiE3KT8

Röportaj 3: https://youtu.be/5w4rmW2JPDA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here