Türkiye ekonomisinin itici gücü olan ve son dönem verilerine göre ülkemizde işletmelerin yüzde 99,77’sini oluşturan KOBİ’lerin dijital dönüşüm çağında ayakta kalmaları için değişime ayak uydurmaları gerekiyor. Her ülkede olduğu gibi ülkemiz ekonomisinde de son derece önemli bir yere sahip olan küçük ve orta boy işletmeler (KOBİ) bilgi, finans, insan ve teknik altyapı gibi kaynaklardaki yetersizliklerden, dijital dünyanın ve yeni teknolojilerin karmaşık gelmesinden ve güven eksikliğinden dolayı dijitalleşme konusuna çok sıcak bakmıyorlar.

Dördüncü Sanayi Devrimi ile başlayan dijital dönüşümün sadece büyük firmaları etkilemeyeceği, dijitalleşmenin KOBİ’ler için tercih değil zorunluluk olması gerekliliği Kobi Sohbetleri buluşmalarına başlamamıza vesile oldu.

Kobi Sohbetleri dizisiyle; dijitalleşme ile ilgili merak edilen ve ihtiyaç duyulan her şeyin masaya yatırılacağı, Kobilerin ihtiyacını karşılayacak uygulamaların konuşulacağı, firmaların deneyimlerini aktaracağı, aynı zamanda katılımcıların yeni insanlarla tanışabileceği, sohbet edebileceği ve bilgi paylaşımında bulunabileceği bir ortam yaratmayı arzuladık.

İsteğimiz belli; sohbet edelim, paylaşalım, kaynaşalım, öğrenelim, yiyelim, içelim ve keyifli anılarla bir sonraki ay buluşmak dileğiyle mekandan ayrılalım.

Eğer siz de bizimle aynı hisleri taşıyorsanız, samimi bir paylaşım ortamı ve kariyerinize olumlu yansıyacak arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız, siz de bize katılın ve bu güzel topluluğun bir parçası olun.

Kimler Katılıyor?

Kobi’ler, orta ve üst düzey yöneticiler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar etkinliğe katılıyor.

Katılım Ücreti Olarak Ne Alınıyor?
Ücretsiz