Godaddy iş birliği ile düzenlediğimiz Kobi Sohbetlerinde bu ay kullanıcı deneyimi ve trafik çekme hakkında sohbet ettik. GoDaddy MENA ve Türkiye Bölge Direktörü Selina Bieber, Diverseffect Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş ve Userspots UX Proje Yöneticisi M.Can Şahinoğlu bizlerle beraber oldu.

Diverseffect Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş web sayfasına trafik çekmek için belli bir bütçe ayrılması gerektiğini, illa ki fazla para harcama yapmadan da güzel işler çıkartılabileceğini ama hedef kitlenin belirlenmesinin ve yapılan iş sonrasında sonuçların analiz edilmesinin önemli olduğunu belirtti.

Userspots UX Proje Yöneticisi Murat Can Şahinoğlu ise kullanıcı deneyimini örneklerle vererek anlatırken verinin önemine dikkat çekti. Kullanıcı ne yapmak istiyorsa oraya yönlendirebilmenin öneminden bahsetti ve iyi deneyim sunan firmaların çok başarılı olduğunu söyledi.

GoDaddy MENA ve Türkiye Bölge Direktörü Selina Bieber günümüzde pek çok dijital platformun olduğunu ama buralarda kendi web sayfanızda olduğu gibi bir kullanıcı deneyimi sunamadığınızdan bahsetti. Kontrol edebileceğiniz, kuralları belirleyebileceğiniz tek yerin kendi web sayfanız olduğunun altını çizen Selina Bieber, sosyal medya kanallarının doğru kullanımı sayesinde hedef kitleye ulaşmanın ve verim almanın mümkün olduğunu sözlerine ekledi.

Bu arada Selina Bieber panele katılanlara özel bir duyuru yaptı, buna göre;

https://tr.godaddy.com/hosting/wordpress-hosting adresine tıklayıp Temel Paketi seçtiğinizde promosyon kodu olarak GDDYKOBI girdiğinizde (12 aylık planı seçmeye dikkat edin) Temel WordPress Hosting Planı ile  birlikte alan adı ve e-posta adresini 76TL’ye alabiliyorsunuz. Fırsat 14 Aralık tarihine kadar geçerli.

Kahvedunyasi.comPub StoryOptimist Kitap, Avansas, Nuspa ve Faydalı Eğitimler‘in de indirim kuponları verdiği etkinlikte çekilen resimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğin uzun videosu için https://youtu.be/Yq0EHLMbV7A linkine tıklayabilirsiniz.

Etkinliğin kısa özeti için https://youtu.be/LfFk8p6Opdg linkine tıklayabilirsiniz.

Misafirlerimiz ile yapılan röportajlara bakmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Selina Bieber: https://youtu.be/lSWkYMN7UsA

Coşkun Yeşilbaş: https://youtu.be/Vj7JO2lVJx0

M. Can Şahinoğlu: https://youtu.be/RCcdauHPer8

Misafirlerimiz ile yapılan röportajlara bakmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Osman Yeşilbaş: https://youtu.be/XQfR3EAV6-U

Aydın Karadöller: https://youtu.be/4O8mKu8v_Vk

Erhan Hacızade: https://youtu.be/cbIcRI4Zq2U

Esra Bozbay Korkmaz: https://youtu.be/YuQ207rMWVo

Sezen Özden: https://youtu.be/icVl-2e-Tyg

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here